GPSMAP® 66sr

NAVIGUJTE SA NA SVOJOM DOBRODRUŽSTVE

Či už ste na turistike, love, horolezectve, geocachingu, jazde na kajaku alebo na horskom bicykli, preskúmajte viac pomocou tohto prémiového robustného navigátora s 3-palcovým farebným displejom, predinštalovanými mapami a viacerými frekvenciami pre našu zatiaľ najpresnejšiu pozíciu.

GPSMAP 66sr
ikony GPSMAP 66sr

Poznajte
svoju
cestu.

ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS
ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS

Viacpásmová technológia a rozšírená podpora GNSS (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a IRNSS) poskytujú optimálnu presnosť v strmých terénoch, kaňonoch a lesoch s hustými stromami.

ABC SNÍMAČE
ABC SNÍMAČE

Pohybujte sa po každej trase pomocou senzorov ABC vrátane výškomeru na údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Zariadenie podporuje BirdsEye Satellite Imagery (vyžaduje sa predplatné), takže si môžete stiahnuť a integrovať satelitné snímky do svojich máp.

TOPO MAPY
TOPO MAPY

Predinštalovaná turistická mapa Európy - TopoActive Europe. TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT).

MICROSD™ SLOT
MICROSD™ SLOT

GPSMAP 66sr je vybavený internou pamäťou 16 GB s možnosťou rozšírenia prostredníctvom dostupného slotu micro SD karty. Dostupnú pamäť môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edícií Topo, City Navigator, BlueChart g2, BirdsEye a pod. Podporovaná veľkosť microSD karty je 32 GB SDHC.

AKTÍVNE POČASIE
AKTÍVNE POČASIE

Po spárovaní s kompatibilným smartfónom môžete získať informácie o predpovedi v reálnom čase a živý radar počasia, aby ste vedeli o okolitých podmienkach.

Buďte
pripravení
na dobrodružstvo.

DOBRODRUŽSTVO
DOBRODRUŽSTVO

Navigátor je vyrobený podľa vojenských štandardov pre tepelný, nárazový a vodný výkon (MIL-STD-810) a je dokonca kompatibilný s okuliarmi na nočné videnie.

LED SVETLO
LED SVETLO

Séria GPSMAP 66 vám pomôže v teréne pomocou vstavanej LED baterky, ktorú je možné použiť ako maják na signalizáciu pomoci.

GEOCACHING
GEOCACHING

Získajte geocache bez papierových máp nahraním súborov GPX priamo do svojho zariadenia. Prezerajte si kľúčové informácie, ako napríklad polohu, terén a rady z Geocaching.com.

GARMIN EXPLORE APP
GARMIN EXPLORE APP

Plánujte, kontrolujte a synchronizujte trasové body, trasy pomocou aplikácie a webových stránok Garmin Explore. Dokončené aktivity môžete dokonca skontrolovať, keď ste ešte v teréne.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Interná lítium-iónová nabíjateľná batéria poskytuje výdrž batérie až 36 hodín v režime GPS a až 3 týždne v režime Expedícia.

Garmin Explore
Mapujte, sledujte, synchronizujte a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2020, Garmin Slovensko.