GPSMAP® 65s

NÁJDITE SVOJU IDEÁLNU CESTU A OBJAVTE SVET

Vyrazte na cestu s odolnou navigáciou. Vysoko presné určovanie polohy, 2.6-palcový farebný displej a predinštalované mapy vám zaručia, že sa nestratíte.

GPSMAP® 65s

Mapy
a navigovanie

ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS
ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS

Viacpásmová technológia a rozšírená podpora GNSS (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a IRNSS) poskytujú optimálnu presnosť v strmých terénoch, kaňonoch a lesoch s hustými stromami.

SNÍMAČE ABC
ABC SNÍMAČE

Pohybujte sa po každej trase pomocou senzorov ABC vrátane výškomeru na údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

MAPY TOPOACTIVE EUROPE
MAPY TOPOACTIVE EUROPE

Predinštalovaná turistická mapa Európy - TopoActive Europe. TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT).

SMART NOTIFIKÁCIE
SMART NOTIFIKÁCIE

Po spárovaní s kompatibilným zariadením dostanete e-maily, textové správy a varovania priamo na displej.

GARMIN EXPLORE APP
GARMIN EXPLORE APP

Plánujte, kontrolujte a synchronizujte trasové body, trasy pomocou aplikácie a webových stránok Garmin Explore. Dokončené aktivity môžete dokonca skontrolovať, keď ste ešte v teréne.

GEOCACHING
GEOCACHING

Získajte geocache bez papierových máp nahraním súborov GPX priamo do svojho zariadenia. Prezerajte si kľúčové informácie, ako napríklad polohu, terén a rady z Geocaching.com.

GEOCACHING
MICROSD™ SLOT

GPSMAP 65s je vybavený internou pamäťou 16 GB s možnosťou rozšírenia prostredníctvom dostupného slotu micro SD karty. Dostupnú pamäť môžete využiť na nahrávanie ľubovoľných máp z edícií Topo, City Navigator, BlueChart g2, BirdsEye a pod. Podporovaná veľkosť microSD karty je 32 GB SDHC.

Mapujte, sledujte, synchronizujte
a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou
aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.