GPSMAP® 67i

VYDAJTE SA NA PRIESKUM DO PRÍRODY - A ZOSTAŇTE V KONTAKTE S DOMOVOM.

Urobte si viac času na dobrodružstvo s touto prvotriednou odolnou GPS navigáciou so satelitným komunikátorom. Získajte technológiu inReach®, ktorá umožňuje obojsmerné posielanie správ, interaktívne SOS alarmy a zdieľanie polohy - a navyše mapy, s ktorými sa nikdy nestratíte.

GPSMAP® 67i

Objavte nové
obľúbené miesta.

VIACPÁSMOVÝ PRÍJEM SATELITNÉHO SIGNÁLU
VIACPÁSMOVÝ PRÍJEM SATELITNÉHO SIGNÁLU

Získajte prístup k niekoľkým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS, Galileo a QZSS). Rôzne frekvencie navigačných satelitov vám umožnia určiť vašu polohu aj tam, kde sa signály GNSS odrážajú, sú slabé alebo bežne nepreniknú.

BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...
BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer poskytujúci údaje o nadmorskej výške, barometer monitorujúci počasie a trojosový elektronický kompas.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Do navigácie si môžete stiahnuť fotorealistické mapy s vysokým rozlíšením prostredníctvom siete Wi-Fi®. Ľahko vyhľadáte trasy, zastávky a parkoviská, vytvoríte si trasový bod a podobne.

MAPY TOPOACTIVE EUROPE
MAPY TOPOACTIVE EUROPE

Predinštalovaná turistická mapa Európy - TopoActive Europe. TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT).

PRÉMIOVÉ FUNKCIE MAPY
PRÉMIOVÉ FUNKCIE MAPY

Po spárovaní s kompatibilným zariadením dostanete e-maily, textové správy a varovania priamo na displej.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Zapnite režim expedície a získajte až 425 hodín prevádzky s využitím technológie inReach. V predvolenom režime sledovania máte k dispozícii až 165 hodín prevádzky. Zariadenie ukladá vašu polohu každých 10 minút.

Zostaňte v kontakte
na svojich výpravách.

SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA
SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA

Posielajte textové správy svojim blízkym, príspevky na sociálne médiá alebo komunikujte s inými zariadeniami inReach v teréne.

PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI
PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI

V prípade núdze aktivujte interaktívnu SOS komunikáciu s núdzovým centrom Garmin Response s nepretržitou prevádzkou.

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Sledujte svoju polohu a zdieľajte ju so svojimi blízkymi doma alebo s kolegami v teréne. Budú vidieť priebeh vašej cesty, budú si môcť vyžiadať vašu aktuálnu polohu z navigácie GPS a mnoho ďalšieho.

100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®
100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®

Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na pokrytie mobilnými telefónmi, teraz sa vaše správy, SOS poplach a sledovanie prenášajú prostredníctvom globálnej satelitnej siete Iridium (vyžaduje sa satelitné predplatné).

APLIKÁCIA GARMIN MESSENGER™
APLIKÁCIA GARMIN MESSENGER™

Stiahnite si aplikáciu Garmin Messenger do kompatibilného telefónu, spárujte ju s GPSMAP® 67i a získajte prístup k rýchlemu a jednoduchému posielaniu správ a nepretržitej funkcii SOS bez ohľadu na pokrytie mobilným signálom. Aplikácia podporuje aj skupinové zasielanie správ.

APLIKÁCIA GARMIN EXPLORE™
APLIKÁCIA GARMIN EXPLORE™

Plánujte, kontrolujte a synchronizujte body trasy, trasy a prejdené trasy prostredníctvom aplikácie a webu. Dokonca si môžete prezerať svoje dokončené aktivity priamo v teréne.

VOLITEĽNÉ POČASIE INREACH
VOLITEĽNÉ POČASIE INREACH

Vďaka technológii inReach môžete na GPSMAP 67i zobraziť podrobné aktuálne informácie o počasí. Vyžiadajte si predpoveď pre svoju aktuálnu polohu, trasové body alebo cieľ.

SLUŽBA ACTIVE WEATHER
SLUŽBA ACTIVE WEATHER

Po pripojení k mobilnej aplikácii Garmin Explore môžete získať aktuálne informácie o počasí, aby ste presne vedeli, čo môžete očakávať.

Správnu cestu vám bude ukazovať aj niekoľko dní.

PRE DOBRODRUŽNÝ ŽIVOT
PRE DOBRODRUŽNÝ ŽIVOT

Navigácia spĺňa vojenské normy pre odolnosť voči teplote, nárazom a vode (MIL-STD-810) a je dokonca kompatibilná s okuliarmi na nočné videnie.

LED BATERKA
LED BATERKA

GPSMAP 67i má integrovanú LED baterku, ktorú možno použiť ako núdzové svetlo na privolanie pomoci. To šetrí miesto v batohu.

GEOCACHING
GEOCACHING

Automatické aktualizácie kešiek zo služby Geocaching Live vrátane popisov, logov a hintov. A ak ste pripojení cez Wi-Fi alebo mobilnú aplikáciu Garmin Explore™, každý nájdený poklad sa automaticky načíta do vášho profilu na Geocaching.com.

Garmin Explore
Aplikácia Garmin Explore™ vám umožňuje plánovať trasy, zálohovať body alebo zdieľať svoju polohu s ostatnými.
Satelitná technológia inReach
Satelitná technológia inReach® poskytuje 100 % globálne pokrytie a funguje aj na miestach bez mobilného signálu.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.