GPSMAP® 66i

OUTDOOROVÁ GPS NAVIGÁCIA SO SATELITNOU KOMUNIKÁCIOU.

Outdoorová navigácia GPSMAP 66i so zabudovaným satelitným komunikátorom inReach® kombinuje prenosnú navigáciu GPS s globálnou satelitnou komunikáciou. Je vybavený mapami Garmin TopoActive Europe a po aktivácii satelitnej komunikácie umožňuje komunikovať s priateľmi odkiaľkoľvek alebo aktivovať núdzové volanie SOS.

GPSMAP® 66i

Navrhnuté
na použitie
v teréne.

ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS
ROZŠÍRENÁ PODPORA GNSS

Viacpásmová technológia a rozšírená podpora GNSS (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a IRNSS) poskytujú optimálnu presnosť v strmých terénoch, kaňonoch a lesoch s hustými stromami.

SNÍMAČE ABC
ABC SNÍMAČE

Pohybujte sa po každej trase pomocou senzorov ABC vrátane výškomeru na údaje o nadmorskej výške, barometra na sledovanie počasia a 3D elektronického kompasu.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Zariadenie podporuje BirdsEye Satellite Imagery (vyžaduje sa predplatné), takže si môžete stiahnuť a integrovať satelitné snímky do svojich máp.

MAPY TOPOACTIVE EUROPE
MAPY TOPOACTIVE EUROPE

Predinštalovaná turistická mapa Európy - TopoActive Europe. TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT).

TRASY WIKILOC
TRASY WIKILOC

Po spárovaní s kompatibilným zariadením dostanete e-maily, textové správy a varovania priamo na displej.

Zostaňte
v kontakte
so svetom.

SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA
SATELITNÁ KOMUNIKÁCIA

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, zverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte z inReach do inReach v teréne (vyžaduje sa satelitné predplatné).

PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI
PRIVOLANIE POMOCI V NÚDZI

V prípade núdze aktivujte interaktívnu SOS komunikáciu s 24-hodinovým núdzovým centrom Garmin Response℠ (budete potrebovať satelitné predplatné).

ZDIEĽANIE POLOHY
ZDIEĽANIE POLOHY

Sledujte svoju polohu a zdieľajte ju so svojimi blízkymi doma alebo s kolegami v teréne. Sledovatelia si môžu prezrieť váš postup, vyžiadať si vašu aktuálnu polohu a ďalšie informácie (vyžaduje sa satelitné predplatné).

100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®
100% GLOBÁLNA SATELITNÁ SIEŤ IRIDIUM®

Namiesto toho, aby ste sa spoliehali na pokrytie mobilnými telefónmi, teraz sa vaše správy, SOS poplach a sledovanie prenášajú prostredníctvom globálnej satelitnej siete Iridium (vyžaduje sa satelitné predplatné).

VOLITEĽNÉ POČASIE INREACH
VOLITEĽNÉ POČASIE INREACH

Vďaka technológii inReach si môžete zobraziť aktuálne informácie o počasí na zariadení GPSMAP 66i alebo na displeji telefónu spárovaného s aplikáciou Garmin Explore™. Môžete si vyžiadať predpoveď pre svoju aktuálnu polohu, trasové body alebo cieľ.

SLUŽBA ACTIVE WEATHER
SLUŽBA ACTIVE WEATHER

Na spárovanom kompatibilnom telefóne môžete získať predpoveď počasia v reálnom čase a aktuálny meteorologický radar, aby ste mali prehľad o podmienkach vo svojom okolí.

Skvelý pomocník
do terénu.

PRE DOBRODRUŽNÝ ŽIVOT

Navigácia spĺňa vojenské normy pre odolnosť voči teplote, nárazom a vode (MIL-STD-810) a je dokonca kompatibilná s okuliarmi na nočné videnie.

LED BATERKA

GPSMAP 66i môže nahradiť ďalšiu nevyhnutnú súčasť výbavy - má integrovanú baterku, ktorú možno použiť aj ako núdzové svetlo na privolanie pomoci.

APLIKÁCIA GARMIN EXPLORE

Plánujte, kontrolujte a synchronizujte body trasy, trasy a prejdené trasy prostredníctvom aplikácie a webu. Dokonca si môžete prezerať svoje dokončené aktivity priamo v teréne.

DLHÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Zapnite režim expedície a získajte až 200 hodín prevádzky s využitím technológie inReach. V predvolenom režime sledovania máte k dispozícii až 35 hodín prevádzky, pričom zariadenie ukladá vašu polohu každých 10 minút.

Garmin Explore
Aplikácia Garmin Explore™ vám umožňuje plánovať trasy, zálohovať body alebo zdieľať svoju polohu s ostatnými.
Satelitná technológia inReach
Satelitná technológia inReach® poskytuje 100 % globálne pokrytie a funguje aj na miestach bez mobilného signálu.

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.