GPSMAP® 67

VYDAJTE SA NA PRIESKUM DO PRÍRODY.

Urobte si viac času na dobrodružstvo s touto prvotriednou odolnou navigáciou. Získajte dlhú výdrž batérie, viacpásmovú technológiu s vyššou presnosťou, predinštalované mapy TopoActive a prístup k satelitným snímkam.

GPSMAP® 67

Objavte nové
obľúbené miesta.

VIACPÁSMOVÝ PRÍJEM SATELITNÉHO SIGNÁLU
VIACPÁSMOVÝ PRÍJEM SATELITNÉHO SIGNÁLU

Získajte prístup k niekoľkým globálnym satelitným navigačným systémom (GPS, GLONASS, Galileo a QZSS). Rôzne frekvencie navigačných satelitov vám umožnia určiť vašu polohu aj tam, kde sa signály GNSS odrážajú, sú slabé alebo bežne nepreniknú.

BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...
BAROMETER, KOMPAS, VÝŠKOMER...

Navigáciu v teréne uľahčujú snímače ABC - výškomer poskytujúci údaje o nadmorskej výške, barometer monitorujúci počasie a trojosový elektronický kompas.

SATELITNÉ SNÍMKY
SATELITNÉ SNÍMKY

Do navigácie si môžete stiahnuť fotorealistické mapy s vysokým rozlíšením prostredníctvom siete Wi-Fi®. Ľahko vyhľadáte trasy, zastávky a parkoviská, vytvoríte si trasový bod a podobne.

MAPY TOPOACTIVE EUROPE
MAPY TOPOACTIVE EUROPE

Predinštalovaná turistická mapa Európy - TopoActive Europe. TopoActive Europe je digitálna (vektorová) mapa Európy s pokrytím 47 štátov a vychádza zo zdrojov v mierke 1:100 000, obsahuje dáta digitálneho modelu terénu (DMT).

PRÉMIOVÉ FUNKCIE MAPY
PRÉMIOVÉ FUNKCIE MAPY

Po spárovaní s kompatibilným zariadením dostanete e-maily, textové správy a varovania priamo na displej.

Správnu cestu vám bude ukazovať aj niekoľko dní.

PRE DOBRODRUŽNÝ ŽIVOT
PRE DOBRODRUŽNÝ ŽIVOT

Vymieňajte si textové správy s blízkymi, zverejňujte príspevky na sociálnych sieťach alebo komunikujte z inReach do inReach v teréne (vyžaduje sa satelitné predplatné).

LED BATERKA
LED BATERKA

GPSMAP 67 má integrovanú LED baterku, ktorú možno použiť ako núdzové svetlo na privolanie pomoci. To šetrí miesto v batohu.

GEOCACHING
GEOCACHING

Automatické aktualizácie kešiek zo služby Geocaching Live vrátane popisov, logov a hintov. A ak ste pripojení cez Wi-Fi alebo mobilnú aplikáciu Garmin Explore™, každý nájdený poklad sa automaticky načíta do vášho profilu na Geocaching.com.

SLUŽBA ACTIVE WEATHER
SLUŽBA ACTIVE WEATHER

Po pripojení k mobilnej aplikácii Garmin Explore môžete získať aktuálne informácie o počasí, aby ste presne vedeli, čo môžete očakávať.

APLIKÁCIA GARMIN EXPLORE™
APLIKÁCIA GARMIN EXPLORE™

Plánujte, kontrolujte a synchronizujte trasové body, trasy a prejdené trasy prostredníctvom aplikácie Garmin Explore™ a webu. Dokonca si môžete prezerať svoje dokončené aktivity priamo v teréne.

VÝDRŽ BATÉRIE
VÝDRŽ BATÉRIE

Interná dobíjateľná lítium-iónová batéria zvládne až 180 hodín prevádzky v režime GPS a až 840 hodín v režime expedície.

Mapujte, sledujte, synchronizujte
a zdieľajte odkiaľkoľvek pomocou
aplikácie Garmin Explore™

© Copyright 2023, Garmin Authorised Distributor.